DOM-ART DACHY I OKNA – Lider w branży pokryć dachowych i stolarki otworowej.

Jesteśmy doświadczoną firmą handlowo-usługową z ugruntowaną pozycją na rynku lokalnym.

Wyróżniają na produkty liderów czołowych producentów Europy (tj. okna i drzwi, blachy, bramy garażowe rolety, żaluzje oraz inne produkty tworzące istotny wachlarz wyposażenia domu).

Pracujemy w zgranym zespole, który bardzo dobrze zna swój fach i z zaangażowaniem podejmuje stawiane przed nimi zadania. Staramy się podchodzić do każdego klienta indywidualnie. Oprócz doświadczenia posiadamy również dużą wiedzę i praktykę, służymy również radą w doborze materiałów. .

Firmę  tworzy zespół ludzi z pomysłami i wyobraźnią: doradcy budowlani w zakresie pokryć dachowych oraz sprawni dekarze, brygady montażowe i ekipy ciesielskie z 23-letnim doświadczeniem w rzemiośle dekarskim. Uczestniczymy cyklicznie w szeregu szkoleń branżowych i śledzimy najnowsze trendy w branży budowlanej.

Idąc z duchem czasu specjalizujemy się w nowowczesnych sposobach układania pokryć dachowych, jak również metodą tradycyjną, głównie przy obróbkach z blachodachówki, czy blachy na rąbek. W przypadku tych typów pokryć i obróbek jest to robota ręczna, a bezcenna wiedza i doświadczenie przekazywane od pokoleń pozwala nam robić to naprawdę dobrze.